:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  13°C słabe opady deszczu

Bezpiecznie na drogach

Komunikaty i profilaktyka, Bezpiecznie drogach - zdjęcie, fotografia

Golubsko-dobrzyńscy policjanci podsumowali akcję „Bezpieczny weekend – Znicz 2017” w naszym powiecie. Bilans to tylko dwie stłuczki i jeden nietrzeźwy kierowca

Dla funkcjonariuszy pracowity był nie tylko 1 listopada. Przez cały tydzień policja udzielała informacji o czasowych zmianach w organizacji ruchu i co najważniejsze, dbała o bezpieczeństwo wszystkich odwiedzających cmentarze.

– Akcja ta była ukierunkowana na zapewnienie bezpieczeństwa podróżujących osób oraz ładu i porządku w rejonach cmentarzy – tłumaczy asp. sztab. Małgorzata Lipińska z KPP w Golubiu-Dobrzyniu. – Szczególną uwagę mundurowi zwracali na przestrzeganie przepisów ruchu drogowego, kontrolowali trzeźwość kierujących, prędkość z jaką się poruszali, ale i pojazdy, których stan techniczny zagrażał bezpieczeństwu.

W czasie długiego weekendu policjanci nie odnotowali żadnego wypadku drogowego, doszło jedynie do dwóch stłuczek. Mundurowi zatrzymali jednego nietrzeźwego kierującego, 15 dowodów rejestracyjnych i jedno prawo jazdy.

(ToB)
fot. KPP Golub-Dobrzyń

Bezpiecznie na drogach komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się