:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  17°C bezchmurnie

Choinkowa zabawa w Olszówce

Mali mieszkańcy Olszówki i Antoniewa wraz z rodzicami 28 stycznia wzięli udział w choinkowej zabawie, zorganizowanej w świetlicy wiejskiej.

Impreza rozpoczęła się punktualnie o 15:00.  Mimo niesprzyjającej aury dzieci z sołectwa Olszówka tłumnie stawiły się na sali i ruszyły w wir szalonej zabawy. Zespół Orient Jr. zadbał o ciekawe i interesujące konkursy, w których udział wzięli także dorośli. Wszyscy jednak niecierpliwie wyczekiwali Mikołaja, który miał pojawić się z workiem pełnym prezentów. Po pewnym czasie przybysz z Laponii, wycieńczony długa podróżą, stanął w drzwiach świetlicy. Uradowane dzieci porwały go do tańca, po czym grzecznie ustawiły się po odbiór prezentów.

– W tym roku zorganizowaliśmy imprezę choinkową własnymi siłami, bez wsparcia sponsorów – mówi Teresa Górna, sołtys. – Pieniądze pochodziły z funduszu, na który składają się pieniądze z odpisu sołeckiego. W najbliższym czasie odbędzie sie u nas w sołectwie jeszcze jedna duża impreza, tym razem z okazji przekazania nowego wozu strażackiego dla OSP Olszówka.

A jak zabawę oceniają jej najmłodsi uczestnicy?

– Bardzo podobały mi się wszystkie konkursy – mówi mała Julka – Bardzo lubię tańczyć, a dziś miałam ku temu wiele okazji.

Wszyscy uczestnicy imprezy choinkowej opuszczali salę w wyśmienitych nastrojach.

Tekst i fot (LB)

Choinkowa zabawa w Olszówce komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się