:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?



Samorządy Gminne, Cofnięte poparcie Piątkowskiego Ryłowicza - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 6
  • Fotka nr 1 z 6
  • Fotka nr 2 z 6
  • Fotka nr 3 z 6
  • Fotka nr 4 z 6
  • Fotka nr 5 z 6

Podczas wczorajszej wizyty Wiceprezesa Rady Ministrów oraz Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego Jarosława Gowina szef lokalnego PiS cofnął swoje poparcie dane Mariuszowi Piątkowskiemu i Markowi Ryłowiczowi. – Postawiłem na niewłaściwych ludzi - oświadczył Jerzy Nadolski

W środę, 10 października, w Golubiu-Dobrzyniu gościliśmy Wiceprezesa Rady Ministrów oraz Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego Jarosława Gowina. Na konwencji pojawił się przewodniczący Prawa i Sprawiedliwości w Golubiu-Dobrzyniu Jerzy Nadolski wraz z zarządem. Pan Jerzy Nadolski w obecności Wicepremiera Jarosława Gowina złożył oświadczenie.

- Popełniłem błąd stawiając na niewłaściwych ludzi, ale dziś jestem tutaj z całym zarządem, by to naprawić – mówił Jerzy Nadolski

I wycofał swoje poparcie dane wcześniej dla obecnego burmistrza Mariusza Piątkowskiego oraz wójta gminy Golub-Dobrzyń Marka Ryłowicza.

PiS golubsko-dobrzyński udzielił w obecności wicepremiera poparcia Szymonowi Wiśniewskiemu kandydatowi na burmistrza, Filipowi Szreterowi kandydatowi na wójta gminy Golub-Dobrzyń, a także drużynie do Rady Powiatu z Czasu Dobrych Gospodarzy i Piotrowi Wolskiemu obecnemu wójtowi gminy Radomin starającemu się o reelekcję.

(CR)

Reklama

Cofnięte poparcie dla Piątkowskiego i Ryłowicza komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2018-10-11 12:49:56

    Buhaha

  • Gość - niezalogowany 2018-10-11 13:17:45

    Żal.pl Na niewłaściwych ludzi? Pan Marek Ryłowicz jest jak najbardziej właściwym człowiekiem na właściwym stanowisku. Dużo dobrego zrobił dla "Naszej Gminy". A Pan Szreter nic nie wie o gminie. Niech lepiej swoje obietnice wyborcze schowa w kieszeń i dalej niech się zajmuje tym czym się zajmował... Jeszcze mleko ma pod nosem a na Wójta startuje śmieszne. A z tego Jego programu wyborczego to aż śmiać się chce.

  • Gość12 - niezalogowany 2018-10-11 15:13:02

    Nie wiem jak można mówić o facecie około 40stki z wykszlatceniem I wiedzą że ma mleko pod nosem. Osobiście znam Pana Filipa i jest to osoba nie rzucająca słów na wiatr. Jeśli obieca to za wszelką cenę będzie dążył do spełnienia obietnicy zaś jeśli uzna coś że nie jest do wykonania poprostu tego nie obieca. Bardzo żałosny komentarz z tym mlekiem.... chociaż lepsze mleko od wąsów moczonych w wódce z kolezkami I ustawianie przetargów.

  • Agata. - niezalogowany 2018-10-11 15:42:37

    Nie rozumiem dlaczego tu takie złowrogie komentarze.. Co do Pana Filipa.. Skoro piszę ktoś takie głupoty,to niech się chociaż podpisze... A co do Pana Filipa to myślę, że trzeba dać szanse młodym ludziom, aby wnieśli powiew świeżego powietrza..

  • Piotr - niezalogowany 2018-10-11 17:55:23

    Sam się podpisałś tylko imienin. Dla mnie PiS w Golubiu w takim wydaniu nie istnieje.

  • gość 2018-10-11 20:07:19

    Na facebooku Florke napisał że jest to zmanipulowana informacja. Jeśli to prawda to podać CGD do sądu w trybie wyborczym.

  • Rogal - niezalogowany 2018-10-11 20:45:35

    Kto by nie przyszedł i tak nic nie zrobi . Obwodnica w G-D powstaje juz kilkanaście lat .Obietnice to i ja wam moge ladnie składać i mydlic oczy. Walka o posady i nic wiecej...

  • Marek - niezalogowany 2018-10-11 20:45:58

    Popłakałem się..........że śmiechu.

  • gość 2018-10-11 20:57:32

    Sie narobiło. I cóż teraz poczną bez poparcia jedynie słusznej partii?

  • Gość - niezalogowany 2018-10-11 21:13:28

    PIS nie popiera wlasnych kandydatów hahah wychodzi ze to CDG jest pisem! Myślę ze trzeba wybrac inne ugrupowania

  • gość 2018-10-12 07:58:28

    Toć to nawet nie jest śmieszne. Całe to spotkanie z Gowinem, Nadolski itd.. To jest dosłownie żałosne.

  • gość 2018-10-12 11:42:28

    No nareszcie Nadolski uratował resztę honoru

  • gość 2018-10-12 15:13:14

    MASAKRA.. SPRZEDAWCZYKI...

  • Gość - niezalogowany 2018-10-12 18:09:14

    Gowin przekonał miejscowy PiS, aby na każdej wieży naszego zamku umieścili 33metrowy pomnik Prezydenta Tysiąclecia w oparach mgły smoleńskiej.

  • saskłacz - niezalogowany 2018-10-14 09:21:00

    ...ano byli sie pomizdżyli ,lojalkę złożyli...powiało polityczną prostytucją...ale to nie nowina....

  • Gość - niezalogowany 2018-10-15 13:36:38

    Wybitny polski aktor Olgierd Łukaszewicz oświaczył: każdy funkcyjny pisowiec to Zdrajca Interesu Narodowego! Weźmy to sobie do serca.

  • Bartosz - niezalogowany 2018-10-17 16:42:04

    Ciekawe co nadolskiemu obiecali? Mial byc osir a zostal h...

Dodajesz jako: |