:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  27°C lekkie zachmurzenie

Drogowy paraliż w Białkowie

Wypadki, Drogowy paraliż Białkowie - zdjęcie, fotografia

We wtorek 9 stycznia droga w Białkowie przez kilka godzin była zablokowana. Wszystko przez samochód ciężarowy, który wylądował w rowie.

– Skierowani na miejsce policjanci „drogówki” ustalili, że kierujący ciężarowym MAN-em wraz z naczepą, jadąc w kierunku Rypina, na łuku drogi, nie dostosował prędkości do panujących warunków, w wyniku czego stracił panowanie nad pojazdem i zjechał do rowu – opisuje asp. sztab. Małgorzata Lipińska z KPP w Golubiu-Dobrzyniu.

Kierujący 29-letni mieszkaniec Inowrocławia nie odniósł żadnych obrażeń i nie spowodował zagrożenia dla innych uczestników ruchu. Po badaniu okazało się, że był trzeźwy. Niestety, droga na kilka godzin została zablokowana. Do wyciągnięcia samochodu potrzebny był specjalistyczny sprzęt, który dotarł aż ze Świecia. Policjanci zorganizowali objazd. 
 

(ToB)
fot. KPP Golub-Dobrzyń

Drogowy paraliż w Białkowie komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na Golub-cgd.pl