:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  13°C słabe opady deszczu

Dwudniowe obchody wyjątkowego święta

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Dulsku zorganizowali uroczyste akademie dla swoich ukochanych dziadków i babć. Obchody tego wyjątkowego święta potrwały aż dwa dni.

24 stycznia maluchy z miejscowego przedszkola zaprosili swoich gości na krótką, kameralną akademię oraz słodki poczęstunek. Dzieci, pod czujnym okiem swojej wychowawczyni Iwony Kuc, mimo widocznej tremy doskonale się spisały, prezentując  piękne wierszyki oraz piosenki.  Ponadto wręczyły swoim dziadkom i babciom kwiaty własnoręcznie wykonane z bibuły. 

­– Życzę mojej babci i dziadkowi wszystkiego najlepszego – mówi mała Ola Rucińska – Bardzo lubię rysować z moją babcią księżniczki. Uwielbiam jej zupę pomidorową, jest pyszna! ­

– To prawda – wtóruje jej brat Pawełek – Ja lubię bawić się z dziadkiem traktorami i chodzić z nim na spacery.

Dzień później sala miejscowej podstawówki wypełniła się po brzegi.  Tym razem program artystyczny przygotowały dzieci ze starszych klas. Zgromadzonych gości przywitała Zenobia Orzechowska, dyrektor Zespołu Szkół w Radominie, któremu podlega podstawówka w Dulsku – Życzę wszystkim dziadkom i babciom dużo zdrowia, długich laty życia i pociechy z wnucząt, którą niewątpliwie państwo macie.

Więcej w papierowym wydaniu CGD, 1 lutego

Tekst i fot (LB)

Dwudniowe obchody wyjątkowego święta komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się