:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  13°C słabe opady deszczu

Dyskusja o przyszłości miasta

Polityka, Dyskusja przyszłości miasta - zdjęcie, fotografia

15 marca w Kaprysie odbędzie się I Golubsko-Dobrzyńskie Forum Rozwoju. – Serdecznie zapraszamy wszystkich, którym zależy na rozwoju Golubia-Dobrzynia – mówi organizator Jerzy Cieszyński.

I Golubsko-Dobrzyńskie Forum Rozwoju zaplanowano na 15 marca o godzinie 17.00 w sali konferencyjnej Kaprys w Golubiu-Dobrzyniu. Organizatorami wydarzenia są: Jerzy Cieszyński i Filip Szreter, a gośćmi specjalnymi: wicewojewoda kujawsko-pomorski Józef Ramlau i Agnieszka Lewalska z Warszawskich Towarzystw Biznesowych.

Podczas Forum organizatorzy zaplanowali panele dyskusyjne o rozwoju miasta i powiatu.

– Na spotkaniu każdy z uczestników otrzyma ankiety z pytaniami dotyczącymi szans rozwoju miasta Golubia-Dobrzynia i powiatu oraz jego codziennych problemów – mówi Jerzy Cieszyński. – Chcemy wsłuchać się w głos przedsiębiorców, mieszkańców i młodzieży, aby wypracować wspólny plan na przyszłość. Takie spotkania są ważne i warto w nich uczestniczyć, przecież my wszyscy możemy mieć wpływ na rozwój naszej małej ojczyzny. Każdy pomysł, każda propozycja czy sygnał odnośnie jakiegoś problemu są cennymi uwagami. Takie spostrzeżenia pozwolą nam wypracować wspólnie przestrzeń, w której będzie nam łatwiej funkcjonować, w której będzie się przyjemniej żyć. Teraz miasto jest w „jakiejś stagnacji” i trzeba koniecznie to zmienić, dlatego serdecznie zapraszamy na to spotkanie.
Organizatorzy zapewniają, że na Forum pojawi się wiele ważnych postaci z regionu, którym nie jest obojętny los naszego miasta i powiatu.
 

(nał)
fot. archiwum


Dyskusja o przyszłości miasta komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się