:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  13°C słabe opady deszczu

Dziesięć owocnych lat AMROLu

Ciekawostki, Dziesięć owocnych AMROLu - zdjęcie, fotografia

Przedsiębiorstwo AMROL obchodzi w tym roku dziesięciolecie istnienia. Jubileusz był okazją do pokazania swojego rozwoju i planów na przyszłość

Uroczystość podsumowująca dotychczasową działalność odbyła się w miniony czwartek w Lipnicy. 

– Świadczymy szeroko pojęte usługi na rzecz rolnictwa – mówi Przemysław Romanowski, dyrektor zarządzający spółki AMROL. – Podstawą są maszyny rolnicze i całe oprzyrządowanie a także serwis, części zamienne oraz nowoczesne zasady finasowania. Do klienta docieramy z najlepszą ofertą klasy „Premium”, współpracując w tym zakresie z najlepszymi producentami na świecie.
Spółka Am-Rol zatrudnia obecnie 50 pracowników i w dalszym ciągu się rozwija. Posiada bardzo dobrą bazę główną w Lipnicy oraz filie w Jądrowicach koło Brześcia Kujawskiego i Drobinie. Przez 10 lat przez jej progi przewinęło się 18 tysięcy klientów.

Jubileusz był także okazją do zaprezentowania sprzętu rolniczego, w sposób szczególny ciągników amerykańskiej firmy „John Deere”. Na miejscu można było obejrzeć poszczególne maszyny czy też spróbować jazdy testowej. „John Deere” to nie tylko ciągniki, to również maszyny i urządzenia do pielęgnacji terenów zielonych. Na wystawie można było ponadto zobaczyć sprzęt rolniczy pozostałych kooperantów takich jak „Bednar”, „Kuhn” oraz „Merlo”.

Zorganizowany z okazji jubileuszu festyn dla potencjalnych klientów cieszył się dużym zainteresowaniem. Były konkursy i zabawy dla dzieci, a dorośli mogli wygrać atrakcyjne nagrody rzeczowe, w tym nowoczesną kosiarkę lub weekend z samochodem marki Renault.
 

Tekst i fot. (Maw)

Dziesięć owocnych lat AMROLu komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się