:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  27°C bezchmurnie

Efektowne wyścigi

W niedzielę w Rembiosze w gminie Zbójno odbyły się zawody „Wrak Race”. W wyścigach rywalizowało ponad 20 pojazdów m.in. z Wąbrzeźna, Jabłonowa Pomorskiego, Brodnicy i Golubia-Dobrzynia.

– Wrak race to wyścigi samochodów wraków – opowiada Dawid Budny, organizator zawodów. – Zorganizowaliśmy tego typu imprezę w Rembiosze, ponieważ  jeden z głównych organizatorów udostępnił nam działkę. Jesteśmy grupa znajomych pasjonujących   się motoryzacją, a wrak race to najtańszy sport motorowy. 

W organizację zawodów włączyli się: Dawid Budny i Damian  Kraszewski. Sędzią głównym był Karol Budny. Wspomagały go: Dorota Budna i Elżbieta Szlejer. 

Pierwsze miejsce zajął zespół w składzie: kierowca Michał  Celebucki i pilot Krzysztof Reich oraz ich mechanik Borys z ,,Autocelebucki Wrack Race Team” z Jabłonowa Pomorskiego. Drugi był Marek Błaszkiewicz z Działynia, a trzecie miejsce zdobył Mariusz Marnocha. 
 

Tekst i fot. (szyw)

Efektowne wyścigi komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na Golub-cgd.pl