:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  27°C bezchmurnie

Ekolog rozszerza działalność

Porady, Ekolog rozszerza działalność - zdjęcie, fotografia

Mieszkańcy gminy Golub-Dobrzyń o sprawach związanych z wywozem odpadów mogą dowiedzieć się ze strony internetowej gminy, ale także od niedawna pod adresem www.ekolog-golub.pl. To nie jedyna zmiana dotycząca Ekologa.

Zakład Gospodarczy Ekolog rozpoczął działalność w 2014 roku na terenie Gminy Golub-Dobrzyń. Jego podstawowym zadaniem było zbieranie i unieszkodliwianie odpadów oraz prowadzenie Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych. 

W tym roku zakład powiększył park maszynowy o koparko-ładowarkę, równiarkę i walec, które pozwoliły na poszerzenie zakresu usług o nowe prace wykonywane na drogach.  Dzięki temu możliwe będzie wykonywanie prac np. związanych z remontem obiektów szkolnych i komunalnych czy przebudową dróg. Ekolog wypracował sobie własny znak firmowy, dzięki któremu ma być rozpoznawany w terenie.

Na nowej stronie internetowej Ekologa mieszkańcy dowiedzą się nie tylko, kiedy czeka ich odbiór odpadów, ale także w jaki sposób poprawnie segregować śmieci. 
 

(pw)
fot. nadesłane

Ekolog rozszerza działalność komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na Golub-cgd.pl