:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  17°C bezchmurnie

Filmowe nowości w Domu Kultury

Domy kultury, Filmowe nowości Kultury - zdjęcie, fotografia

W najbliższy weekend do Golubia-Dobrzynia zawita Kino Objazdowe Ferment. W Domu Kultury będzie można zobaczyć takie filmy jak: „Plan B”, „Narzeczony na niby” czy „Podatek od miłości”

Seanse odbędą się zarówno w sobotę, jak i w niedzielę. Nie zabraknie propozycji dla najmłodszych. Będzie można obejrzeć film animowany „Fernando”, o przygodach przyjacielskiego, młodego byczka, który przez przypadek zostaje zwerbowany do walk na arenie. Drugi film dla dzieci to „Pszczółka Maja. Miodowe Igrzyska”. To kolejna część szalonych i zabawnych przygód najsłynniejszej pszczółki świata. Tym razem Maja i Gucio wezmą udział w międzyłąkowych igrzyskach sportowych, których stawka okaże się wyjątkowo wysoka.

Wyjątkowo interesująco zapowiada się „Plan B” – komediodramat w reżyserii Kingi Dębskiej. Bohaterów poznajemy kilkanaście dni przed walentynkami, gdy w ich życiu wydarza się coś całkiem nieoczekiwanego. Sytuacje, z którymi się konfrontują, prowadzą do zaskakującego finału. W rolach głównych: Marcin Dorociński, Kinga Preis, Edyta Olszówka i Roma Gąsiorowska. 

Fanów polskich komedii romantycznych nie może zabraknąć na golubskiej premierze filmu „Narzeczony na niby” Bartosza Prokopowicza. Główna bohaterka Karina próbuje stworzyć pierwszy, szczęśliwy związek. Jedno nieprzewidziane zdarzenie i jedno kłamstwo zamienia jej uporządkowane życie w emocjonalny rollercoaster. W obsadzie m.in. Julia Kamińska, Piotr Adamczyk, Tomasz Karolak, Sonia Bohosiewicz i Piotr Stramowski. 
W podobnym klimacie utrzymany jest obraz „Podatek od miłości” Bartłomieja Ignaciuka. Poznamy historię Mariana, któremu wydaje się, że potrafi uwieść każdą kobietę. W pewnym momencie trafia na sprytną inspektor podatkową Klarę, która postanawia sprawdzić, czy nasz bohater nie jest przypadkiem oszustem. 

Filmowe propozycje uzupełnia „Cudowny chłopak” w reżyserii Stephena Chbosky’ego. To opowieść o Auggiem, który od urodzenia ma zdeformowaną twarz. W nowej szkole chłopiec chce udowodnić rówieśnikom, że piękno to więcej niż wygląd.

Bilety w cenie: 16 zł – normalny, 13 zł – ulgowy, 11 zł – grupowy. Rezerwacji można dokonywać pod adresem: rezerwacje@ferment.com.pl lub telefonicznie: 797 358 360. Przedsprzedaż: ekobilet.pl/kino-ferment. 

(ToB)

HARMONOGRAM SEANSÓW

sobota, 10 lutego:
10.00 – Fernando
12.00 – Cudowny chłopak 
14.15 – Pszczółka Maja. 
             Miodowe Igrzyska 
16.00 – Narzeczony na niby 
18.15 – Podatek od miłości
20.30 – Plan B

niedziela, 11 lutego:
09.30 – Pszczółka Maja. 
              Miodowe Igrzyska
11.15 – Fernando 
13.15 – Cudowny chłopak 
15.30 – Narzeczony na niby 
17.45 – Plan B 
19.30 – Podatek od miłości 

Filmowe nowości w Domu Kultury komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się