:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  21°C rozproszone chmury

Forma Pogromu

Piłka nożna, Forma Pogromu - zdjęcie, fotografia

Pogrom Zbójno pokonał na własnym boisku Pomowca Kijewo Królewskie i na cztery kolejki przed zakończeniem rozgrywek jest bardzo bliski utrzymania.

Sytuacja drużyny ze Zbójna poprawia się z kolejki na kolejkę. Dobra dyspozycja oraz regularnie gromadzone punkty pozwoliły wydostać się z ligowego „dna” tabeli i zagwarantowały lokalizację na bezpiecznej lokacie. W minioną sobotę Pogrom pokonał 1:0 team z Kijewa Królewskiego, a jedyną bramkę strzelił Dariusz Gołoś, który perfekcyjnie wykonał rzut wolny i zapewnił ekipie kolejne bardzo cenne trzy punkty.

Po 22. kolejce A-klasy Pogrom Zbójno zajmuje miejsce 11, a w następnej serii gier wyjedzie do Papowa Biskupiego, by tam skonfrontować siły z niżej notowanym Kasztelanem. 

(kl) fot. archiwum

Pogrom Zbójno VS. Pomowiec Kijewo Królewskie 1 : 0   (0: 0)

Gole
Gołoś 74’

Skład
Czyżykowski - Dolecki, Obermeler, Baranowski (Betlejewski), Gołoś D - Kamiński (Szychulski), Dąbrowski, Gołoś K, Wróblewski, Grochocki (Zaborowski) - Białkowski (Nowicki)
 

Forma Pogromu komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Piłka nożna, Gmina Zbójno - więcej informacji