:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  27°C lekkie zachmurzenie

Gimnazjaliści w akcji

Siatkówka, Gimnazjaliści akcji - zdjęcie, fotografia

W hali Ośrodka Sportu i Rekreacji G-D rozegrano III Turniej Siatkówki o Puchar Dyrektora Gimnazjum Publicznego w Golubiu-Dobrzyniu

W kategorii dziewcząt oraz chłopców do rywalizacji przystąpiły po cztery zespoły. Drużyny walczyły sprawdzonym systemem „każdy z każdym”, tak by finalnie rezultaty były jak najbardziej miarodajne. 

Wśród dziewcząt triumfowały gimnazjalistki z Nowej Wsi, na miejscu drugim uplasowały się zawodniczki z Zespołu Szkół Miejskich, zaś na trzecim gospodynie z Publicznego Gimnazjum w Golubiu-Dobrzyniu. Miejsce czwarte przypadło Radominowi.
Zmagania w kategorii chłopców padły łupem pierwszego teamu ZSM, drugą lokatę wywalczyła Nowa Wieś, miejsce trzecie należało do gospodarzy, a klasyfikację zamknęła druga ekipa ZSM.

Organizatorzy z Publicznego Gimnazjum dziękują Piotrowi Grzębskiemu za udostępnienie hali OSiR-u i pomoc w przeprowadzeniu zmagań sportowych. Trofea czołowym ekipom wręczał Adam Kałużny, dyrektor Gimnazjum w Golubiu-Dobrzyniu. Warto dodać, że dla gospodarzy towarzyski turniej był ostatnim sprawdzianem przez zbliżającymi się finałami powiatowymi. 
 

(kl)
fot. internet

Gimnazjaliści w akcji komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na Golub-cgd.pl