:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  27°C bezchmurnie

Grali dla Przemka i Marka

Piłka nożna, Grali Przemka Marka - zdjęcie, fotografia

W hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Golubiu-Dobrzyniu rozegrano turniej juniorów starszych, dedykowany Przemysławowi Szymańskiemu i Markowi Klugiewiczowi.

Przemek i Marek byli młodymi piłkarzami MKS-u Drwęcy Golub-Dobrzyń, gdy w 1995 roku zginęli tragicznie wraz z dwójką kibiców, wracając z meczu ligowego z Pomowcem Kijewo Królewskie. W tegorocznej sportowej imprezie ku ich czci wystąpiło pięć zespołów z powiatu, grając systemem „każdy z każdym”. 

W zaciętej rywalizacji najlepszy okazał się Promień Kowalewo Pomorskie, wyprzedzając pierwszy team Drwęcy Golub-Dobrzyń oraz Pogrom Zbójno. Miejsce czwarte przypadło Iskrze Ciechocin, a piąte Drwęcy II Golub-Dobrzyń.

Wszystkie ekipy otrzymały pamiątkowe puchary, wręczane przez burmistrza Mariusza Piątkowskiego, a uczestnicy zgodnie podkreślali, że tego dnia najważniejszy nie był wynik sportowy, lecz pamięć o dwójce młodych graczy. 

(kl)


Grali dla Przemka i Marka komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na Golub-cgd.pl