:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  17°C bezchmurnie

Groźny wypadek w Piórkowie

Wypadki, Groźny wypadek Piórkowie - zdjęcie, fotografia

Trzy osoby trafiły do szpitala po czołowym zderzeniu dwóch aut w Piórkowie. Policja wyjaśnia okoliczności i przyczyny tego zdarzenia.

Do wypadku doszło 8 maja w miejscowości Piórkowo (gmina Radomin). Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji kierujący pojazdami honda i audi A3 na prostym odcinku drogi podczas mijania zderzyli się czołowo. Hondą jechała 34-letnia kobieta z dwójką dzieci: 7-letnim synem i roczną córką, natomiast audi kierował 24-letni mężczyzna, który wiózł pasażera. Jak ustalili funkcjonariusze wydziału ruchu drogowego wszyscy uczestnicy byli trzeźwi. Golubsko-dobrzyńscy policjanci wyjaśniają okoliczności i przyczyny wypadku.

– Słoneczna pogoda i sucha nawierzchnia są dla kierowców doskonałym pretekstem, aby zdecydowanie mocniej przycisnąć pedał gazu – mówi asp. sztab. Jolanta Zapaśnik-Wysocka z KPP Golub-Dobrzyń. – Większa prędkość, nierzadko oślepiające słońce, wysoka temperatura, a co za tym idzie również większe zmęczenie, rozkojarzenie i spóźniony refleks, mogą prowadzić do tragedii. Dlatego apelujemy o stosowanie się do obowiązujących przepisów oraz zdrowy rozsądek i kulturę jazdy, które mogą przyczynić się do poprawy bezpieczeństwa na drogach.

oprac. (ToB)

fot. KPP Golub-Dobrzyń

Groźny wypadek w Piórkowie komentarze opinie

  • gość 2018-05-14 11:38:39

    ta kobieta z dziećmi to ktoś od nas z piórkowa?

Dodajesz jako: Zaloguj się