:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Iskra Ciechocin bez punktów na inaugurację

Piłka nożna, Iskra Ciechocin punktów inaugurację - zdjęcie, fotografia

W pierwszym ligowym spotkaniu po przerwie zimowej Iskra Ciechocin podejmowała na swoim stadionie Start Pruszcz. Goście byli zdecydowanie lepsi i wygrali 3:1

W trakcie zimowej przerwy doszło do kilku ważnych zmian w zespole Iskry. Z zespołem po  ośmiu latach pożegnał się m.in. Mateusz Wróblewski, który brał udział w największym sukcesie Iskry, czyli awansie do V ligi, a także Adam Wieczyński,  kolejny filar drużyny, który zasilił Orła Głogowo. Również na stanowisku trenera doszło do roszady. Zaledwie po kilku miesiącach z posady zrezygnował Łukasz Drwięga, którego zastąpił Kamil Falkiewicz. Do drużyny dołączyło aż 14 nowych zawodników. Zimowe sparingi wlały na pewno sporo nadziei w serca fanów zespołu z Ciechocina. Co prawda Iskra w pierwszym sparingu zebrała solidne lanie 1:7 od Sokoła Radomin, jednak później wygrała z Zamkiem Bierzgłowskim, Orłem Głogowo i Pogromem Zbójno, ulegając w międzyczasie w mocno eksperymentalnym składzie Naprzodowi Jabłonowo 2:3.

Spotkanie na stadionie w Elgiszewie rozpoczęło się z kilkuminutowym opóźnieniem. Mroźny wiatr dawał się we znaki obydwu jedenastkom, które poprosiły arbitra o kilka minut więcej na rozgrzewkę. Od początku to spotkanie było typowym meczem walki. Sędzia co rusz musiał używać gwizdka, temperując zapędy gry faul. Gołym okiem widać było, że goście stwarzają więcej szans. W końcu udało im się strzelić pierwszą bramkę, po dośrodkowaniu z rzutu rożnego w 21. minucie. Iskra Ciechocin próbowała szybko odpowiedzieć, jednak po strzale główką piłka poleciała ponad poprzeczką.

Po zmianie stron obraz spotkania nie uległ zmianie. Nadal przeważał zespół z Pruszcza, kontrolując mecz i zmuszając gospodarzy do biegania za piłką. Druga bramka dla Startu padła w podobnych okolicznościach co pierwsza. Znów zagranie z rzutu rożnego główką zamienił na bramkę zawodnik gości. Trzy minuty później dośrodkowanie z prawej strony boiska zamienił na drugą tego dnia bramkę Jakub Krukowski i było już 0:3. Tuż przed ostatnim gwizdkiem arbitra Michał Gorczyński dośrodkował z rzutu rożnego do Piotra Ciechackiego, a ten zdobył honorową bramkę dla gospodarzy.

W następnej kolejce Iskrę Ciechocin czeka wyjazd do Lisewa na spotkanie z tamtejszą Victorią, która wciąż liczy się w walce o awans i na pewno postawi przyjezdnym twarde warunki.

Tekst i fot. (LB)

Iskra Ciechocin - Start Pruszcz 1:3 (0: 1)

Gole dla Iskry- Piotr Ciechacki

Skład
Daniel Sielski, Bartosz Marcinkowski, Paweł Kulasiński (75’ Radosław Świątecki), Jan Kulasiński, Mateusz Kopaczewski, Piotr Ciechacki, Michał Myszkowski (45’ Maciej Kubik), Patryk Łegowski (65’ Piotr Sadowski), Sebastian Nurkowski, Paweł Wieczyński, Michał Gorczyński.

iskra ciechocin - komentarze opinie

• gość 2018-03-21 16:15:33

A gdzie relacja z derbów powiatu? Promień grał z Drwęcą a CGD milczy.

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

POŻYCZKI bez BIK na raty do

POŻYCZKI NA RATY OD 1000 DO 20.000zł. Również na dówód. Golub, Kowalewo i okolice. Dojazd do klienta. 572148143

Zobacz ogłoszenie

SPRZEDAM DZIAŁKĘ 1500 M2 W

DZIAŁK BUDOWLANA ZLOKALIZOWANA NA PRZEDMIESCIU GOLUBIA OD STRONY WJAZDU UL. TORUŃSKĄ. DOSKONAKLE UMIEJSCOWIONA W CICHYM I ZIELONYM TERENIE Z..

-- Pożyczki bez BIK na raty do

-- Pożyczki bez BIK na raty do 20.000 i chwilówki na dowód. GOLUB - DOBRZYŃ 508055036

Sprzedam mieszkanie na

Przestronne, słoneczne mieszkanie na parterze. Kompletnie wyposażone. Po remoncie. Do mieszkania przynależy duża piwnica. Salon 19m2, Sypialnia..

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Wydawnictwo Promocji Regionu Sp. z o.o. z siedzibą w Golub-Dobrzyń 87-400, Rynek 20