:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  13°C słabe opady deszczu

Jerzy Cieszyński z poparciem premiera

Polityka, Jerzy Cieszyński poparciem premiera - zdjęcie, fotografia

Decyzja zapadła, Jerzy Cieszyński będzie ubiegał się o stanowisko burmistrza Golubia-Dobrzynia z ramienia Porozumienia. Ma poparcie wicepremiera Jarosława Gowina.

 Podczas poniedziałkowego kongresu samorządowego Jerzy Cieszyński miał okazję do wymiany zdań i spostrzeżeń, odnośnie naszego powiatu, z wicepremierem Jarosławem Gowinem. 

– Spotkanie było bardzo konstruktywne i owocne – mówi Cieszyński. – Wicepremier uznał za konieczny do zrealizowania mój projekt rozwoju miasta Golubia-Dobrzynia i wyraził nadzieję, że spotka się on ze zrozumieniem społecznym. Zapewniłem Jarosława Gowina, że wspólnie z kolegami stworzymy miasto powiatowe, którego energia będzie emanować na cały powiat. Poseł Iwona Michałek zadeklarowała, że na każdym etapie przygotowania do wyborów samorządowych, jak i zarządzania naszym miastem będzie mnie wspierała i lobbowała w instytucjach rządowych za realizacją priorytetowych projektów. Dla mnie spotkanie z wicepremierem Jarosławem Gowinem jest satysfakcjonujące, dzięki temu spotkaniu mam dość wiary w poszukiwanie nowych rozwiązań, które będą korzystne dla mieszkańców Golubia-Dobrzynia. Gdy sprawowałem przez kilkanaście lat funkcję wójta, nigdy nie zauważyłem tak żywego zainteresowania Polską powiatową. Przez kilkanaście lat była ona zakładnikiem niemocy, bezruchu i braku kreatywności ze strony poprzedniej koalicji rządzącej, a zwłaszcza Polskiego Stronnictwa Ludowego. Jako kandydat Porozumienia zamierzam to zmienić. Polska powiatowa, miasto powiatowe i jego mieszkańcy będą priorytetem.
 

Tekst i fot.
(nał)    


jerzy cieszyński - komentarze opinie

  • gość 2018-03-01 14:07:19

    Fantasta i mitoman.

Dodajesz jako: Zaloguj się