:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  27°C bezchmurnie

Już niedługo 51. Krajowa Wystawa Psów Rasowych

Zamek w Golubiu-Dobrzyniu, niedługo Krajowa Wystawa Psów Rasowych - zdjęcie, fotografia

12 sierpnia Golub-Dobrzyń po raz kolejny będzie gościł wielbicieli czworonogów, którzy przyjadą do naszego miasta na 51. Krajową Wystawę Psów Rasowych.

W marcu burmistrz Mariusz Piątkowski spotkał się z przedstawicielami organizatorów wystawy – Jolantą Rzeszotarską i Robertem Ossowskim, członkiem Zarządu Toruńskiego Oddziału Polskiego Związku Kynologicznego. Tematem dyskusji były przygotowania do tegorocznej edycji imprezy. Poruszono m.in. kwestię organizacji ruchu w mieście. 

Podczas ubiegłorocznej edycji na Zamku Golubskim swoje umiejętności zaprezentowało ponad 900 psów. Na wystawę przyjechali właściciele czworonogów z całego kraju. Nie zabrakło też gości z innych państw: Japonii, USA, Rosji, Niemiec czy Finlandii. Trzynastu sędziów wydawało wstępną ocenę indywidualną danego psa, a następnie odbywały się konkurencje finałowe. Na zwycięzców czekały atrakcyjne nagrody i tytuły czempiona.  
 

(ToB)
fot. archiwum


Już niedługo 51. Krajowa Wystawa Psów Rasowych komentarze opinie

  • gość 2018-04-16 11:18:05

    Witam. W ubiegłym roku byłam na wystawie i mam pewne zastrzeżenia jak i pewien niedosyt. Przede wszystkim jak co roku jest zła organizacja a co do atrakcyjnych nagród to tak bym tego nie nazwała. W ubiegłym roku nawet nie bylo stać organizatorów na prawdziwe medale. Rozmawiając z właścicielami psów którzy brali udział mówili, że już więcej nie przyjadą. proponuje o rozpatrzenie parkingu dla odwiedzających bo w zeszłym roku była jedna wielka porażka . Pomyślcie tez nad lepszą organizacją bo z roku na rok jest coraz gorzej . Pozdrawiam

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na Golub-cgd.pl