:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  4°C lekkie zachmurzenie

Klęska w Bydgoszczy

Piłka nożna, Klęska Bydgoszczy - zdjęcie, fotografia

Ostatnia w tabeli klasy okręgowej Drwęca Golub-Dobrzyń z utęsknieniem czeka na zimową przerwę. Podopieczni Łukasza Kierzkowskiego ponieśli jedenastą ligową porażkę, ulegając Budowlanemu KS-owi Bydgoszcz 0:8.

Sobotnie starcie w Bydgoszczy miało bardzo jednostronny przebieg, a Drwęca już po pierwszej połowie przegrywała aż 0:7. Jedynym wartym odnotowania wydarzeniem z tej odsłony był niezwykły wyczyn miejscowego napastnika Pawła Dudzika, który aż sześć razy pokonał bezradnego Rafała Bojanowskiego.

Po zmianie stron MKS zagrał nieco lepiej, stracił jednego gola i ostatecznie wrócił z Bydgoszczy z bagażem ośmiu trafień. W 12. kolejce Drwęca w derbowym starciu na własnym boisku zmierzy się z Iskrą Ciechocin.

(kl), fot. FB BKS Bydgoszcz

BKS Bydgoszcz vs. Drwęca Golub-Dobrzyń 8 :0 (7:0)

Skład
Bojanowski – Pagie A., Zakrzewski, Bączkowski, Gołoś, Góral, Niburski, Pagie K., Piotrowski, Sitkowski, Studziński (46’ Mieszała)

Klęska w Bydgoszczy komentarze opinie

• gość 2017-10-26 22:55:58

Dlaczego nie napisaliście nic o derbach Promień-Iskra?

• gość 2017-10-29 11:12:10

Zastanawiające jest też to, że odkąd Promień Kowalewo Pomorskie zaczął wygrywać mecz za meczem CGD zachowuje się tak, jakby ta drużyna nie należała do powiatu golubsko-dobrzyńskiego. Po prostu przestali pisać o Promieniu.

Dodajesz jako: Zaloguj się