:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  17°C bezchmurnie

Kolędowali z Tomkiem

Wydarzenia lokalne, Kolędowali Tomkiem - zdjęcie, fotografia

Tomasz Kamiński podczas godzinnego koncertu w niedzielę 28 stycznia, w kościele parafialnym św. Małgorzaty w Ciechocinie, zaprezentował publiczności najpiękniejsze polskie kolędy w autorskich aranżacjach

Goście usłyszeli utwory: „Jeszua Ben Adonai”, „Bądź blisko mnie”. Były także tradycyjne brzmienia, które uczestnicy koncertu odśpiewali wraz z Kamińskim i jego zespołem.

– Koncert bardzo mi się podobał – mówi Anna Mazek z Piotrkowa. – Lubię muzykę chrześcijańską i lubię śpiewać kolędy. Razem z mężem byliśmy w pełni usatysfakcjonowani tym przeżyciem muzycznym.

Muzyk, związany niegdyś z zespołem Nocna Zmiana Bluesa, szybko złapał dobry kontakt z publicznością. Udowodnił, że ma poczucie humoru i spory dystans do siebie, co jakiś czas wplątując żarcik o swojej profesji.

– Spotykają się dwaj muzycy i jeden mówi do drugiego: Wiesz, wydałem płytę! – opowiadał Tomek Kamiński. – To świetnie, a ile sprzedałeś? Ee, niewiele... dom, samochód…

Występ Tomka Kamińskiego cieszył się sporym zainteresowaniem. Świątynia wypełniła się do ostatniego miejsca. Wraz z nim wystąpił zespół w składzie: Paulina Brzozowska i Patrycja Kuś w chórkach, Marcin Grabowski – kontrabas, Maciej Olesiński – gitary. Wszystkim członkom zespołu za przybycie do Ciechocina i wspólne kolędowanie podziękował włodarz gminy Jerzy Cieszyński, który na koncert przybył wraz z małżonką.
 

Tekst i fot. (nał)


Kolędowali z Tomkiem komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się