:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  27°C bezchmurnie

Kolejny wypadek w Szafarni

Wypadki, Kolejny wypadek Szafarni - zdjęcie, fotografia

Kilka dni temu na skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej z trasą w kierunku Płonnego znów zderzyły się dwa auta. Tym razem cztery osoby trafiły do szpitala

W połowie września na tym samym skrzyżowaniu doszło do groźnie wyglądającej kolizji. Wówczas kierująca toyotą 38-latka chciała skręcić w lewo, w kierunku Płonnego, przepuściła jeden pojazd, następnie rozpoczęła manewr, ale nie zauważyła kolejnego samochodu (VW Golfa), który jechał prawidłowo i wymusiła pierwszeństwo. Jedno z aut dachowało, ale na szczęście obyło się bez poważnych obrażeń. 

We wtorek 26 września, w godzinach popołudniowych, w tym samym miejscu znów zderzyły się dwa auta, a przyczyną także w tym przypadku było wymuszenie pierwszeństwa. 

– Skierowani na miejsce policjanci drogówki ustalili, że kierująca osobowym Audi 30-letnia mieszkanka gminy Radomin, skręcając w drogę powiatową, nie ustąpiła pierwszeństwa jadącemu prawidłowo od strony Radomina kierującemu osobowym fordem, w wyniku czego auta zderzyły się. Następnie audi uderzyło w jadący samochód osobowy, również marki Ford – tłumaczy asp. sztab. Małgorzata Lipińska. 

W wyniku zdarzenia obrażeń ciała doznały cztery osoby, które trafiły do szpitala. W chwili wypadku kierowcy byli trzeźwi. 30-latka za spowodowanie zdarzenia drogowego odpowie przed sądem. Grozi jej kara grzywny do 5 tys. zł. Zostało jej też zatrzymane prawo jazdy. 

– W krótkim odstępie czasu było to kolejne zdarzenie na tym odcinku drogi wojewódzkiej. Dlatego apelujemy o rozsądek i ostrożność na drogach. Przepisy ruchu drogowego, znaki, ograniczenia prędkości są po to, by się do nich dostosować – kończy asp. sztab. Lipińska. 

(ToB)
fot. KPP Golub-Dobrzyń

Kolejny wypadek w Szafarni komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na Golub-cgd.pl