:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  21°C bezchmurnie

Kolorowy Dzień Dziecka

W niedzielę na placu przy hali sportowej młodzi mieszkańcy Golubia-Dobrzynia i okolic świętowali Dzień Dziecka. Organizatorem imprezy był magistrat, a odbyła się ona w ramach programu „Zachowaj trzeźwy umysł. Rodzina na tak”

Impreza przyciągnęła dzieci i dorosłych z miasta, ale też okolic. Na festynie można było spotkać między innymi Bartosza Rosołowskiego z Białkowa, który przyjechał wraz ze swoją mamą Karoliną. 

– Jestem bardzo zadowolony, że mogłem tu przyjechać i się bawić. Jest dużo atrakcji – opowiada Bartosz. 

Pracownicy urzędu miejskiego dwoili się i troili, aby zapewnić wspaniałą zabawę dla najmłodszych. Z atrakcji wesołego miasteczka, lunaparku, dmuchanych zjeżdżalni mogły korzystać wszystkie dzieci. Rozdawane były kupony, które zapewniały bezpłatny wstęp na wszystkie atrakcje. Prowadzone były też liczne zabawy, konkursy dla najmłodszych. Każde dziecko otrzymywało nagrody, a były to między innymi gry planszowe, namioty i sprzęt sportowy. 

Nie zabrakło też pokazów wozów strażackich, próbkę umiejętności zaprezentowali strażacy. Chętni mogli oznakować swoje rowery na stoisku zorganizowanym przez miejscową policję. Impreza odbywa się cyklicznie, co roku, ale tegoroczna edycja na pewno na długo pozostanie w pamięci najmłodszych mieszkańców.  
 

Tekst i fot. 
(Maw)

Kolorowy Dzień Dziecka komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się