:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  29°C bezchmurnie

Nietrzeźwy i bez uprawnień uderzył w płot w Antoniewie

Kronika Kryminalna, Nietrzeźwy uprawnień uderzył płot Antoniewie - zdjęcie, fotografia

Golubsko-dobrzyńscy policjanci zatrzymali 19-latka, który nie zapanował nad autem i uderzył w płot. Podczas kontroli okazało się, że ma 1,70 promila alkoholu w organizmie oraz nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami.

29 lipca o godz. 18.00 golubsko-dobrzyńscy policjanci zostali powiadomieni o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w miejscowości Antoniewo. Jak wynikało z relacji świadków, 19-letni kierowca mazdy stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego wypadł z drogi i uderzył w płot prywatnej posesji. Podczas kontroli okazało się, że był on w stanie nietrzeźwości – 1,70 promila alkoholu w organizmie. Dodatkowo mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami. .

Teraz 19-latek, za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości, spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz kierowania pojazdem bez wymaganych uprawnień odpowie przed sądem. Grozi mu kara 2 lata pozbawienia wolności i kara grzywny do 5.000 zł.

Źródło: KPP Golub-Dobrzyń

Fot. ilustracyjne


 

Nietrzeźwy i bez uprawnień uderzył w płot w Antoniewie komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się