:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  27°C bezchmurnie

Niezapomniana podróż

Ciekawi ludzie, Niezapomniana podróż - zdjęcie, fotografia

Przemek Laskowski z Radomina oraz Krzysztof Groth rozpoczęli zapowiadaną wyprawę rowerową do Indochin. Nasz tygodnik objął patronem ich przygodę.

Jako cel swojej najbliższej wyprawy wybrali Półwysep Indochiński. Zamierzają go przebyć, jak łatwo się domyślić po nazwie ich przedsięwzięcia, na rowerach. Na tę okazję przygotowali trasę, liczącą prawdopodobnie ponad 5000 km, która obejmie takie kraje jak: Singapur, Malezja, Tajlandia, Birma, Laos, Kambodża oraz Wietnam. Do Azji zamierzają dotrzeć samolotem. Tam przesiadają się na rowery. Z Polski wystartowali w poniedziałek. 

– Jeśli chodzi o relacjonowanie podróży, to tym razem chcielibyśmy pójść znacznie dalej niż ostatnio – opowiadali niedawno na łamach naszego tygodnika podróżnicy. – Odwiedzimy wiele bardzo ciekawych miejsc, zarówno pod względem widokowym, krajobrazowym, jak również historycznym i kulturowym. Te pierwsze z całą pewnością pokażemy z dużą obfitością na zdjęciach, jednak to właśnie tą jakże obcą nam kulturą, chcielibyśmy się zająć najbardziej. Planujemy przygotować kilka serii, które zamieścimy na naszym kanale youtube’owym. Będą to krótkie filmy w formie luźnego przewodnika po najciekawszych miejscach, które odwiedzimy.

Nie jest to pierwszy tego typu wyczyn Przemka i Krzyśka. Latem 2015 roku odbyli oni rowerową podróż z Polski do Portugalii, o czym pisaliśmy już na łamach CGD. Odwiedzili wtedy 13 krajów, przejechali ponad 5500 km.

Wyprawę można śledzić za pomocą facebooka. Wystarczy odnaleźć profil Rowerowy Świat. Zachęcamy do poznania rowerowej podróży. 
 

(szyw)
 fot. archiwum

Niezapomniana podróż komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na Golub-cgd.pl