:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  20°C słabe opady deszczu

Nowi dyrektorzy szkół

Oświata, dyrektorzy szkół - zdjęcie, fotografia

Początek wakacji to czas konkursów na stanowiska dyrektorów szkół. W gminie Zbójno szkołami pokierują Barbara Walaszczyk, Renata Rutkowka oraz Rafał Rutkowski. Konkurs nie dotyczył Zespołu Szkół w Zbójnie.

– Stanowisko dyrektora szkoły powierza organ prowadzący, w przypadku placówek samorządowych jest to wójt gminy – wyjaśnia Marzena Marcinkowska z urzędu gminy w Zbójno. – Kandydata na to stanowisko wyłania się w drodze konkursu. Wójt powołuje komisję konkursową w składzie: przedstawiciele organu prowadzącego szkołę, przedstawiciele organu sprawującego nadzór pedagogiczny, czyli z Kuratorium Oświaty, a także przedstawiciele rady pedagogicznej, rady rodziców i zakładowych organizacji związkowych.

Na początku wakacji odbyły się konkursu na dyrektorów szkół podstawowych w Klonowie i Rużu oraz Zespołu Szkół w Działyniu. Placówkami pokierują teraz: Szkoła Podstawowa w Klonowie – Barbara Walaszczyk, Szkoła Podstawowa w Rużu – Renata Rutkowska oraz Zespół Szkół w Działyniu – Rafał Rutkowski

Wręczając nominację wójt Katarzyna Kukielska życzyła sukcesów i trafnych decyzji w zarządzaniu oraz owocnej współpracy z pracownikami, wychowankami oraz organem prowadzącym.
 

(szyw), fot. nadesłane

Nowi dyrektorzy szkół komentarze opinie

 • gość 2017-07-17 12:21:44

  CO Z KLONOWEM ? GDZIE PAN KORPALSKI? MIAŁA PANI WSZYSTKICH "WYPIERDO....."

 • gość 2017-07-17 13:13:09

  pisowskie czystki niepokornych ręce opadają a gdzie mieszkańcy?! wstyd

 • gość 2017-07-17 22:55:26

  przynajmniej wiadomo czemu w tym roku nie było wakacyjnego festynu w Działyniu brawo wy

 • Gość - niezalogowany 2017-07-19 00:39:58

  To nie były konkursy ,lecz ustawki ,ale w jednym się pomyliła co do swoich pracowników , wyłamał się ,nie chciał być małpką . Brawo Ty!!

Dodajesz jako: Zaloguj się