:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  13°C słabe opady deszczu

Od kolędy do tanecznej zabawy w Kowalewie

Duszpasterska wizyta w środowisku kowalewskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów od lat tradycyjnie organizowana jest na początku roku. W czwartek 18 stycznia seniorów odwiedził proboszcz ks. kanonik Piotr Igielski. Kolęda odbyła się w gościnnych murach domu kultury

Wśród zaproszonych gości byli m.in. burmistrz Kowalewa Pomorskiego Andrzej Grabowski, przewodniczący rady miasta Jerzy Orłowski, a także dyrektorzy i kierownicy miejskich instytucji. Po udzielonym błogosławieństwie i wspólnym odśpiewaniu kolęd, uczestnicy wysłuchali programu artystycznego przygotowanego przez dzieci ze szkoły podstawowej oraz świetlicy socjoterapeutycznej. Na scenie pojawili się również niezawodni „Kowalewiacy” z kabaretowym programem „Biuro matrymonialne”. Natomiast na zakończenie odbyła się zabawa taneczna w rytm przebojów granych przez duet Signum.

Więcej w papierowym wydaniu CGD, 23 stycznia

Tekst i fot Krzysztof Zaniewski

Od kolędy do tanecznej zabawy w Kowalewie komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się