:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  13°C słabe opady deszczu

Plaga wypadków

Wypadki, Plaga wypadków - zdjęcie, fotografia

W ubiegłym tygodniu na terenie naszego powiatu doszło do kolejnego groźnego wypadku. W Szafarni 18-latka straciła panowanie nad autem i uderzyła w drzewo.

Do zdarzenia doszło w środę 23 sierpnia około 16.00 na drodze powiatowej nr 2118C.

– Skierowani na miejsce policjanci drogówki ustalili, że kierująca osobowym VW 18-letnia mieszkanka powiatu rypińskiego prawdopodobnie nie dostosowała prędkości do panujących warunków na drodze – tłumaczy asp. sztab. Małgorzata Lipińska z KPP w Golubiu-Dobrzyniu. – Po pokonaniu łuku straciła panowanie nad pojazdem, zjechała z drogi i uderzyła w drzewo.  

W wyniku zdarzenia obrażeń ciała doznała kierująca oraz 59-letnia pasażerka, które przewiezione zostały do szpitala. W chwili wypadku uczestniczki zdarzenia były trzeźwe.

To kolejny wypadek, którego prawdopodobną przyczyną było niedostosowanie prędkości do panujących warunków na drodze. Golubsko-dobrzyńscy policjanci apelują do kierowców o rozwagę na drodze.

oprac. (ToB)
fot. KPP Golub-Dobrzyń

Plaga wypadków komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się