:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  13°C słabe opady deszczu

„Po pijaku” na plażę

Kronika Kryminalna, „Po pijaku” plażę - zdjęcie, fotografia

Dzięki czujności świadków policjanci zatrzymali pijanego kierowcę motoroweru. 54-latek, z blisko trzema promilami alkoholu w organizmie, postanowił wybrać się na plażę.

W czwartek 31 maja, około południa, golubsko-dobrzyńscy funkcjonariusze zostali powiadomieni, że na jedną z plaż w gminie Ciechocin przyjechał motorowerzysta, który najprawdopodobniej jest pijany. 

– Policjanci, którzy natychmiast pojechali na miejsce ustalili, że wskazany przez świadków 54-letni mieszkaniec gminy Golub-Dobrzyń ma blisko 3 promile alkoholu w organizmie – wyjaśnia asp. sztab. Małgorzata Lipińska z KPP w Golubiu-Dobrzyniu. – Okazało się, że mężczyzna był już wcześniej karany za tego rodzaju przestępstwo. 

Teraz 54-latek za swoje postępowanie odpowie przed sądem. Grozi mu kara 2 lat pozbawienia wolności. Policjanci apelują, aby reagować w każdym tego rodzaju przypadku, dzwoniąc pod nr tel. 997 lub 112. Dzięki szybkiej reakcji osób wypoczywających na plaży w gminie Ciechocin, tym razem udało się zapobiec tragedii. 
 

(ToB)
fot. ilustracyjne

„Po pijaku” na plażę komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się