:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  27°C bezchmurnie

Policja szuka zaginionego

Zaginięcia, Policja szuka zaginionego - zdjęcie, fotografia

Policjanci z Golubia-Dobrzynia poszukują zaginionego 60-letniego Eugeniusza Maciejewskiego zam. Wilczewko gm. Radomin. Mężczyzna wyszedł z domu w dniu 30 maja i od tej pory nie nawiązał kontaktu z rodziną

Od momentu zawiadomienia (11.06.18) funkcjonariusze wszystkich pionów Komendy Powiatowej Policji w Golubiu-Dobrzyniu przeprowadzili szereg czynności mających na celu odnalezienie 60-letniego Eugeniusza Maciejewskiego zam. Wilczewko gm. Radomin.

- Policjanci sprawdzili miejsca dokąd zaginiony mógł się udać, osoby z którymi utrzymywał kontakty, szpitale, dworce – informuje p.o. rzecznika prasowego golubsko-dobrzyńskiej policji Małgorzata Lipińska. - Wczoraj (20.06.18) 15 policjantów, w tym przewodnik z psem patrolowo-tropiącym, 26  strażaków  i pracownicy Wydziału Kryzysowego Starostwa Powiatowego w Golubiu-Dobrzyniu wyposażeni w dron przez kilka godzin w miejscowości Wilczewo, Wilczewko, Bocheniec, Kamionka, Sokołowo i Dulsk  poszukiwali zaginionego, 60-letniego Eugeniusza Maciejewskiego, niestety bez efektu.

Rysopis zaginionego: wzrost 170 cm, waga ok. 90 kg, krępa budowy ciała, włosy- zakola, oczy szare, twarz okrągła. W dniu zaginięcia Eugeniusz Maciejewski ubrany był w spodnie typu jeans koloru granatowego, kurtkę materiałową koloru czarnego, czapkę z daszkiem koloru czarnego, buty typu mokasyny koloru zielonego.

Wszystkie osoby mogące udzielić jakichkolwiek informacji na temat zaginionego proszone są  o kontakt osobisty z policjantami Komendy Powiatowej Policji w Golubiu-Dobrzyniu przy ul. Piłsudskiego 19 lub telefoniczny pod numerami 56 682 3200 lub 112.

(nał)

fot. Policja

Policja szuka zaginionego komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się