:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  27°C bezchmurnie

Porażka w Czernikowie

Piłka nożna, Porażka Czernikowie - zdjęcie, fotografia

W meczu 9. kolejki A-klasy Pogrom Zbójno uległ Victorii Czernikowo 0:1 i z dorobkiem ośmiu punktów zajmuje 14. miejsce w ligowej tabeli.

W ubiegłym tygodniu drużyna ze Zbójna miała się zmierzyć z Kasztelanem Papowo Biskupie, ale ekipa przyjezdnych nie dotarła na obiekt Pogromu. W związku z tym Kasztelan ukarany został walkowerem, a Pogrom mógł dopisać do swojego dorobku trzy oczka za ligowe zwycięstwo. 

W sobotę jedenastka Zbójna wyjechała zaś do Czernikowa i liczyła na kolejną zdobycz, która pozwoliłaby na awans w górę ligowej klasyfikacji. Niestety, Pogrom uległ lokalnej Victorii 0:1, tracąc decydującą bramkę w drugiej połowie konfrontacji. Po tej porażce GKS plasuje się na 14. pozycji w tabeli, a do wyprzedzających ją ekip z Grudziądza i Bobrowa traci dwa oczka. Kolejna okazja do awansu nadarzy się już w najbliższy weekend, kiedy to Pogrom, ponownie na wyjeździe, zagra z liderem A-klasy Cyklonem Kończewice. 

(kl) 
fot. archiwum

Porażka w Czernikowie komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na Golub-cgd.pl