:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  27°C bezchmurnie

Powitali wakacje

Dzieci z oddziału przedszkolnego zakończyły rok szkolny. W ramach tego przygotowano występ i poczęstunek dla rodziców.

„Za drzwiami przedszkola czekają wakacje, a lato zaczyna słoneczne wariacje” –  tymi słowami najmłodsi mieszkańcy gminy Ciechocin zaprosili na zakończenie ich roku przedszkolnego. Dzieci z grup „Groszki” i „Biedronki” przygotowały przedstawienie muzyczne, które z zachwytem obejrzeli rodzice i goście.

– To był prawdziwy artystyczny występ – mówił Dariusz Jaskólski, reprezentujący na zakończeniu dyrekcję szkoły w Ciechocinie. – Gratuluję rodzicom tak wspaniałych pociech.

Po występie dzieci odebrały pamiątkowe dyplomy ukończenia roku przedszkolnego, prezenty na zakończenie roku, a najlepsi czytelnicy otrzymali od bibliotekarki książki. Wójt gminy Ciechocin Jerzy Cieszyński przekazał najmłodszym mieszkańcom gminy słodki poczęstunek. Dzieci podziękowały nauczycielkom kwiatami. Po części oficjalnej wszystkich zaproszono na wspólny poczęstunek i zabawę.
 

Tekst i fot. (nał)


Powitali wakacje komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się