:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  21°C bezchmurnie

Pożegnanie lata

Po raz kolejny władze Golubia-Dobrzynia zorganizowały festyn rodzinny z cyklu „Pożegnanie Lata”. Sobotnia impreza została bardzo dobrze przyjęta przez mieszkańców, którzy bawili się na niej całymi rodzinami

Piknik rodzinny odbył się przy nowej hali sportowej. Powstało małe miasteczko z licznymi atrakcjami dla najmłodszych. Były dmuchane zjeżdżalnie, zamki, a także karuzele. Każdy mógł wybrać coś dla siebie. Dużą atrakcja dla dzieci była również możliwość przejechania się na koniu lub kucyku. 
Z kolei dorośli mogli bawić się przy muzyce disco polo. Występowało kilka zespołów, między innymi: „Bayera”, „Forte”, „Eratox” czy też „Presto Band”. 

– Jest to wspaniała zabawa dla najmłodszych dzieci, ale również dobra impreza dla dorosłych – mówią Milena i Dariusz Kamińscy, którzy na festyn przyszli z dziećmi oraz koleżanką Agnieszką Czerwińską. – Uczestniczymy corocznie w piknikach organizowanych przez władze miasta.
Podczas festynu rozdawano kupony loteryjne dla dorosłych. Gwarantowały one udział w loterii. Można było wygrać nagrody ufundowane przez miasto i lokalnych sponsorów. W puli znalazły się m.in. drobny sprzęt AGD, bony kosmetyczne, upominki ze srebra. Główną nagrodą był rower górski. Piknik rodzinny zakończył się w późnych godzinach wieczornych. 

Tekst i fot. (maw)

Pożegnanie lata komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się