:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  17°C bezchmurnie

Propozycja na ferie

Oświata, Propozycja ferie - zdjęcie, fotografia

Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Radominie organizuje ferie dla mieszkańców. W ofercie są aktywne zajęcia dla dzieci i młodzieży oraz kobiet

Zajęcia będą prowadzone pod okiem instruktorów na sali gimnastycznej i w budynku GOKiS w Radominie. Dzieci będą mogły spędzić ze sobą czas, szlifując umiejętności gier zespołowych oraz gry w tenisa stołowego. Będą zajęcia dla młodszych i starszych. 

Jest także oferta dla kobiet. W poniedziałki i czwartki będą prowadzone zajęcia Fitness Dance i Fitness TBC. Fitness Dance to coś dla kobiet, które lubią taniec i ćwiczenia przy muzyce. Jednocześnie będzie można wtedy popracować nad sylwetką i kondycją. Fitness TBS to zajęcia modelowania całego ciała. Są połączeniem treningu wzmacniającego i aerobowego.  Panie będą spotykać się w budynku GOKiS. 

– Zajęcia fitness są skierowane do dziewcząt i kobiet w każdym wieku.  Będą ćwiczenia dla bardziej zaawansowanych i dla początkujących, żeby każdy mógł wybrać coś dla siebie. Spotkania są całkowicie bezpłatne – tłumaczy Sławomir Rożek, Gminny Koordynator Sportu. 
We wtorki będzie dostępna nauka tańca break dance. Zajęcia trwające po półtorej godziny będą prowadzone w budynku GOKiS. Nauka, jako jedyna z oferty, jest płatna. To nie koniec atrakcji, które szykuje radomiński GOKiS. 

– Na koniec pierwszego tygodnia organizujemy kulig konny z ogniskiem dla dzieci, jednak to wydarzenie uzależnione jest od pogody. Jeżeli kulig nie odbędzie się w ferie, zrobimy go w późniejszym terminie, w zależności od pogody. Na zakończenie ferii organizujemy turniej siatkówki dla mieszkańców gminy Radomin. Te zawody odbywają się w ferie już od trzech lat. O wszystkim będą informowane dzieci w każdej ze szkół na terenie gminy. Wszystkich serdecznie zapraszamy – mówi Sławomir Rożek. 

Dodatkowe informacje można też uzyskać na stronie internetowej gminy Radomin i facebooku GOKiS. 

Daria Szpejenkowska

Propozycja na ferie komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się