:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  20°C słabe opady deszczu

Przedsiębiorcza młodzież na komendzie

Komunikaty i profilaktyka, Przedsiębiorcza młodzież komendzie - zdjęcie, fotografia

Uczniowie z Zespołu Szkół nr 1 im. Anny Wazówny w Golubiu-Dobrzyniu, w ramach realizacji programu ,,Dzień Przedsiębiorczości”, odwiedzili komendę policji.

Podczas spotkania 21 marca mundurowi zapoznali młodzież z pracą poszczególnych pionów policji oraz procedurą rekrutacji jaką kandydat musi przejść, aby wstąpić w szeregi formacji. 

– Uczniowie mieli okazję zwiedzić niektóre pomieszczenia służbowe, takie jak niebieski pokój i policyjny areszt – tłumaczy asp. sztab. Małgorzata Lipińska z KPP Golub-Dobrzyń. –Była to również okazja do zaprezentowania wyposażenia funkcjonariuszy i zwiedzenia radiowozu. Podczas spotkania z policyjnym przewodnikiem psa st. asp. Tomaszem Muchewiczem oraz  jego czworonożną podopieczną Primą młodzież dowiedziała się, jak przebiega ,,edukacja” zwierzęcego pomocnika stróżów prawa i jak wygląda jego codzienna służba w policji.

Na zakończenie spotkania przybili goście podkreślili, że wizyta w komendzie była dla nich cennym doświadczeniem, które być może zaważy na wyborze zawodowej drogi w przyszłości.
 

(ToB)
fot. KPP

Przedsiębiorcza młodzież na komendzie komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się