:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  27°C lekkie zachmurzenie

Przy opłatku i robótkach w gminie Golub-Dobrzyń

Wydarzenia lokalne, opłatku robótkach gminie Golub Dobrzyń - zdjęcie, fotografia

W gminie Golub-Dobrzyń przed Bożym Narodzeniem odbył się szereg spotkań opłatkowych oraz warsztatów rękodzielniczych. Oto niektóre z nich.

16 grudnia w Pustej Dąbrówce spotkali się strażacy z Miejsko-Gimnnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Golubiu-Dobrzyniu. Obecne były także władze gminy, miasta i powiatu. Łącznie przy stole zasiadło 50 druhów. Przed strażakami wystąpiły dzieci z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego we Wrockach.

Wcześniej, bo na początku grudnia, panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Podzamku Golubskim reprezentowały gminę oraz województwo podczas targów rolniczych Expo Ptak w Nadarzynie. Podczas tej wielkiej imprezy rolniczej uczestniczki mogły zaprezentować swoje dokonania na stoisku wystawienniczym. Członkinie KGW organizowały również warsztaty, podczas których przygotowały bombki, stroiki i inne ozdoby świąteczne.
 

(pw), fot. nadesłane

Przy opłatku i robótkach w gminie Golub-Dobrzyń komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na Golub-cgd.pl