:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  20°C słabe opady deszczu

Remis Pogromu Zbójno

Piłka nożna, Remis Pogromu Zbójno - zdjęcie, fotografia

W meczu 19. kolejki toruńskiej A-klasy Pogrom Zbójno zremisował na wyjeździe z Olimpią II Grudziądz 1:1.

Ekipa ze Zbójna rozpoczęła rundę wiosenną w kapitalnym stylu. Na inaugurację pokonała Stal Grudziądz 6:1, następnie wygrała z liderem tabeli Unią Wąbrzeźno 5:3, by w poprzedniej kolejce zanotować trzecie z rzędu zwycięstwo, pewnie gromiąc Piasta Łasin 6:0. Tym razem Pogrom wyjechał do Grudziądza, by tam zmierzyć się z rezerwami pierwszoligowej Olimpii. 

„Rycerze wiosny” rozpoczęli tę konfrontację znakomicie i do przerwy prowadzili 1:0 po bramce Modrzejewskiego. Korzystny rezultat udało się utrzymać do 75. minuty, kiedy to ambitnie grający gospodarze zdołali doprowadzić do wyrównania. Wynik 1:1 nie zmienił się już i grudziądzkie starcie skończyło się sprawiedliwym podziałem punktów.

W związku z tym Pogrom nadal pozostaje niepokonany po przerwie zimowej, a w 20. kolejce zagra na swoim obiekcie z LZS-em Świedziebnia. 
 

(kl) 
fot. archiwum

Remis Pogromu Zbójno komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się