Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Sokół Radomin przegrał trzeci mecz z rzędu

31/10/2018 09:47
Piłka nożna, Sokół Radomin przegrał trzeci rzędu - zdjęcie, fotografia

W 12. kolejce grupy I kujawsko-pomorskiej okręgówki Sokół Radomin podejmował na swoim boisku Flisaka Złotoria. Niestety, podopieczni Sławomira Rożka znów nie zapisali na swoim koncie ani jednego punktu

Po porażkach z Gryfem Sicienko i Naprzodem Jabłonowo Pomorskie, ekipa z Radomina liczyła na przełamanie z Flisakiem Złotoria.
– W pierwszej połowie pierwsi stworzyliśmy sobie sytuację do objęcie prowadzenia. Piłka po strzale Piotra Marcinkowskiego trafiła jednak w słupek – mówi trener gospodarzy Sławomir Rożek.

To jednak goście w 14. minucie objęli prowadzenie. Po długim dograniu ze środka boiska boczny obrońca gospodarzy nie trafił w piłkę, na co tylko czyhał Radosław Błaszczyk. Kilkanaście minut później było już 2:0, kiedy po wrzucie z autu Patryk Szczepanik pokonał silnym strzałem Kamila Szponikowskiego. Sokół próbował się odgryźć, jednak piłka nie znalazła drogi do bramki.

W drugiej połowie ekipa z Radomina ruszyła śmielej do ataku, długimi fragmentami oblegając pole karne Flisaka. Niestety, tego dnia bramka gości była niczym twierdza nie do zdobycia dla napastników gospodarzy. Dopiero w 84. minucie, po wstrzeleniu piłki wzdłuż bramki Flisaka przez Krzysztofa Czajkowskiego, Mateusz Potęga skierował piłkę do własnej bramki i ustalił wynik na 2:1 dla piłkarzy ze Złotorii.

– Pierwsza połowa to za mało agresji z przodu i spokoju w tyłach z naszej strony, druga zaś to brak skuteczności pod bramką rywala. Nadal gramy poniżej swoich możliwości i trzeba to jak najszybciej zmienić – podsumowuje trener Rożek.

Po 12. kolejkach Sokół Radomin zajmuje 13. miejsce i musi z coraz większym niepokojem spoglądać w dół tabeli, gdyż ostatnia Unia Wąbrzeźno ma tylko trzy „oczka” mniej. W przyszłym tygodniu „Sokoły” czeka wyjazd do Serocka na mecz z tamtejszym Pomorzaninem.

Tekst i fot. (LB)

Sokół Radomin  VS. Flisak Złotoria 1:2  (0: 2)

Skład:

K. Szponikowski – S. Nurkowski, K. Czajkowski, P. Jachowski, W. Jachowski, J. Luks (60’ Muchewicz), K. Marcinkowski, P. Marcinkowski, P. Piotrowski, R. Piotrowski (46’ Filiński), K. Szponikowski (60’ P. Piotrowski), M. Szponikowski

sokół radomin - komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Pisanie Tekstów Na Zlecenie -

Potrzebujesz tekstu, a masz trudności z przelaniem myśli na papier? Nie ma się czym martwić! Wystarczy, że się z nami skontaktujesz i wyjaśnisz..

Zobacz ogłoszenie

Wiele banków w 1 miejscu!

DOM FINANSOWY QS to jedyne miejsce w Golubiu-Dobrzyniu gdzie przy jednej wizycie sprawdzisz swoją zdolność kredytową, poznasz ofertę wszystkich..

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Wydawnictwo Promocji Regionu Sp. z o.o. z siedzibą w Golub-Dobrzyń 87-400, Rynek 20