:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  13°C słabe opady deszczu

Spektakl i wolontariat

Domy kultury, Spektakl wolontariat - zdjęcie, fotografia

Dom Kultury w Golubiu-Dobrzyniu poszukuje chętnych do wzięcia udziału w musicalu oraz wolontariuszy WOŚP.

Musical „Cienie” będzie największym lokalnym przedsięwzięciu teatralnym, jakie powstało dotąd w Domu Kultury. Spektakl zostanie oparty na motywach książki Wiktora Hugo „Nędznicy”. DK szuka osób w różnym wieku: dzieci, młodzież, dorosłych, nie tylko uzdolnionych muzycznie. Przygotowania rozpoczynają się w styczniu. Ostateczny skład aktorski zostanie opublikowany pod koniec grudnia. 

Osoby, które nie czują się na siłach, by występować na scenie, mogą zaangażować się w działalność społeczną. Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Golubiu-Dobrzyniu poszukuje wolontariuszy. Orkiestra zagra 14 stycznia już po raz 26. Więcej informacji pod nr. tel. 56 683 24 08. Zainteresowani powinni zabrać ze sobą zdjęcie legitymacyjne i na miejscu wypełnić kwestionariusz. Przyszłoroczna zbiórka będzie prowadzona pod hasłem „Dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”. 

(ToB)

Spektakl i wolontariat komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się