:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  27°C lekkie zachmurzenie

Sportowe plany w Zbójnie

Piłka nożna, Sportowe plany Zbójnie - zdjęcie, fotografia

Artur Dymek, koordynator sportu w gminie Zbójno, przygotował wstępny plan imprez na 2018 rok.

Założenia koordynatora są takie, iż ogólny zarys będzie bardzo podobny do tego z roku 2017. Planowane są minimum dwa turnieje piłkarskie adresowane do osób dorosłych, które zostaną przeprowadzone na orlikach w Zbójnie i Działyniu. Dodatkowo odbędą się również wydarzenia adresowane do młodzieży w wieku szkolnym – turnieje piłkarskie, unihokej, a także trójbój i czwórbój lekkoatletyczny oraz biegi przełajowe.
W 2018 roku Zbójno ponownie gościć będzie kolarski wyścig z cyklu Ligi UKS. 

– Jestem również otwarty na wszelkie nowe inicjatywy sportowe, dlatego zachęcam mieszkańców do kontaktu ze mną. Na pewno rozważę wszelkie propozycje – zaznacza Artur Dymek.

W sportowym kalendarzu należy również znaleźć miejsce dla A-klasowego zespołu Pogromu Zbójno oraz juniorów starszych tego teamu. Te dwie ekipy przez cały rok regularnie będą walczyły o ligowe punkty na piłkarskim boisku w Zbójnie.
 

(kl)
fot. archiwum


Sportowe plany w Zbójnie komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na Golub-cgd.pl