:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  20°C słabe opady deszczu

Święto łuczników

W dniach 4-6 sierpnia warto wybrać się na Zamek Golubski. Emocje gwarantowane, a zapewnią je sportowcy, którzy będą rywalizować w Międzynarodowych Mistrzostwa Polski w Łucznictwie Tradycyjnym

– W zawodach wystartuje około 180 uczestników reprezentujących Ukrainę, Węgry, Turcję, Słowację, Grecję, Niemcy i Polskę – tłumaczy Dariusz Deja, koordynator ds. programowych i organizacyjnych na Zamku Golubskim. 

Impreza ruszy już w piątek po południu. O 18.30 planowany jest przemarsz przez miasto i uroczyste otwarcie mistrzostw na golubskim rynku. W sobotę o 10.00 rozpocznie się pierwszy blok turniejowy, który potrwa do 14.00. Zawodnicy wrócą do rywalizacji o 15.00, już w drugim bloku. Wieczorem, o 19.00, fanom muzyki etnicznej polecamy koncert zespołu Stary Olsa, który wystąpi przed Zamkiem. 
W niedzielę, od 10.00 do 14.00, potrwa trzeci blok turniejowy. O 15.00 warto wybrać się na pokaz łuczników konnych AMM Archery. Bezpośrednio po tym wydarzeniu odbędzie się ceremonia zakończenia mistrzostw. Wówczas zostaną wręczone nagrody dla najlepszych zawodników. 

W związku z organizacją przemarszu przez miasto  4 sierpnia, na trasie nastąpią utrudnienia w ruchu pojazdów. Regulamin tego wydarzenia można znaleźć na stronie: www.zamekgolub.pl. 

(ToB)
fot. nadesłane

Święto łuczników komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się