:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  13°C słabe opady deszczu

Szampańska zabawa seniorów

Lokalny oddział Polskiego Związku Emerytów i Rencistów zorganizował imprezę walentynkowo-ostatkową. Seniorzy bawili się w hali OSiR-u 10 lutego

Około 100 osób zapełniło halę golubskiego OSiR-u podczas sobotniego popołudnia. Wszyscy byli chętni do zabawy, parkiet wypełnił się eleganckimi parami.  

– Frekwencja, jak co roku, jest na tym samym, wysokim poziomie – mówi przewodnicząca zarządu oddziału Barbara Dec. – Dostaliśmy w prezencie tort walentynkowy od dyrektora Szkoły Podstawowej nr 2 Piotra Floerke i jego żony. W planie imprezy mamy również konkursy. Zabawa na całego. 
Gościom balu przygrywał zespół Gazda Band. Goście mieli do dyspozycji smaczny poczęstunek z napojami. 

– Jest fajnie. Tu zawsze są dobre imprezy – mówią uśmiechnięte panie.

Obecni na balu: burmistrz miasta oraz kierownik OSiR-u zaprosili zebranych na zajęcia „Aktywny Senior”. Spotkania będą odbywały się w poniedziałki i piątki o godz. 10. Barbara Dec, w imieniu oddziału, złożyła życzenia kierownikowi Piotr Grzemskiemu z okazji objęcia stanowiska. 

Tekst i fot. 
Daria Szpejenkowska

Szampańska zabawa seniorów komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2018-02-18 08:57:37

    Pięknie...aż miło popatrzeć na te wszystkie pary

Dodajesz jako: Zaloguj się