:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?PILNE
Rada miejska, Szymon Wiśniewski burmistrza - zdjęcie, fotografia
11/09/2018 09:25

Szymon Wiśniewski to kolejny kandydat na burmistrza Golubia-Dobrzynia. Reprezentuje szeroki Komitet Wyborczy Wyborców Porozumienie Samorządowe – Czas Dobrych Gospodarzy i Zgoda dla Powiatu

Szymon Wiśniewski to nauczyciel historii w Zespole Szkół nr 2 w Golubiu-Dobrzyniu. Od czterech lat jest także radnym Rady Miasta Golubia-Dobrzynia. Zasiada w komisji infrastruktury, komisji oświaty, kultury i sportu oraz jest przewodniczącym komisji rewizyjnej rady miasta. Jest absolwentem Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy oraz Akademii Obrony Narodowej w Warszawie. Ma 34 lata. Od urodzenia związany jest z Golubiem-Dobrzyniem. Podobnie jak jego rodzina. 
Jest zaangażowany społecznie w wiele inicjatyw. W ostatnim czasie wspierał powstanie wystawy na Rynku w Golubiu. Był inicjatorem powstania pomnika upamiętniającego mieszkańców wywiezionych do ZSRR. Reaktywował również w naszym powiecie Hufiec Związku Harcerstwa Polskiego. Jest autorem kilku opracowań dotyczących historii regionu. Propaguje dzieje miasta i okolicznych miejscowości w prasie oraz telewizji. 

– Zdecydowałem się kandydować na stanowisko burmistrza, ponieważ uważam, że nasze miasto ma ogromny potencjał – podkreśla Szymon Wiśniewski. – W ostatnich latach ciągle słyszymy, że miasto jest zadłużone, że to wina innych. Uważam, że Golub-Dobrzyń może realizować inwestycje przy jednoczesnym spłacaniu kredytów. Należy przestać się kłócić i odbijać przysłowiową piłeczkę tylko pracować na rzecz miasta, dla dobra Golubia-Dobrzynia. 

Więcej o kandydacie i jego pomyśle kierowania miastem napiszemy w przyszłym numerze CGD. 
 

(ToB)
fot. nadesłane

Reklama

Szymon Wiśniewski na burmistrza komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Rada miejska, Golub-Dobrzyń - więcej informacji