Reklama

Tak bawili się na Dniu Dziecka w Lisewie

23/06/2026 12:27

6 czerwca 2026 r. na terenie przy świetlicy wiejskiej w Lisewie odbył się Gminny Dzień Dziecka. Wydarzenie zostało zorganizowane przez Gminę Golub-Dobrzyń pod patronatem Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego, we współpracy z Fundacją BLIŻEJ oraz Centrum Usług Społecznych.

Wsparcia organizacyjnego udzieliło Sołectwo Lisewo, które na realizację wydarzenia pozyskało środki w wysokości 10 000 zł. Dzięki pozyskanym środkom możliwe było przygotowanie licznych atrakcji dla dzieci i ich rodzin. W programie imprezy znalazły się m.in. animacje, zabawy i konkursy z nagrodami, malowanie twarzy, tatuaże i balonowe zwierzątka, zabawy muzyczne, dmuchańce, przejażdżki konne, gry terenowe oraz strefa edukacyjna „Bezpieczne Dzieciństwo” przygotowana z udziałem Policji, OSP i Centrum Usług Społecznych.

Dla uczestników przygotowano również stoiska gastronomiczne, gdzie dostępne były m.in. lody, wata cukrowa i popcorn. Wydarzenie cieszyło się dużym zainteresowaniem mieszkańców gminy i przebiegło w bezpiecznej, rodzinnej atmosferze.

Reklama

– Serdeczne podziękowania za zaangażowanie i współpracę przy organizacji wydarzenia kierujemy do druhów Ochotniczej Straży Pożarnej Handlowy Młyn, mieszkańców Lisewa oraz Sołtys Lisewa Pani Joanny Wojciechowskiej. Podziękowania także dla Tomasza Stefańskiego. Dzięki wspólnemu zaangażowaniu wszystkich partnerów i instytucji możliwe było stworzenie bezpiecznej przestrzeni do wspólnej zabawy oraz integracji mieszkańców gminy – podaje Urząd Gminy Golub-Dobrzyń.

(ak), fot. UG Golub-Dobrzyń

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo Golub-cgd.pl




Reklama