:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  13°C słabe opady deszczu

Triumf Buchtowników

Rekreacja, Triumf Buchtowników - zdjęcie, fotografia

Na orliku w Działyniu został rozegrany piłkarski turniej „Summer Cup 2017”, w którym wystąpiły cztery drużyny

Sportowe zmagania na boisku w Działyniu skierowane były do młodzieży oraz dorosłych. W zawodach rywalizowano sprawdzonym systemem „każdy z każdym”, tak by zwiększyć miarodajność końcowych wyników.

W decydującym starciu Buchtownicy Działyń podejmowali Iskrę Dulsk. Jako pierwsi na prowadzenie wyszli przyjezdni (efektowny gol Jakuba Konarzewskiego), ale trzy minuty przed końcowym gwizdkiem do remisu doprowadził Michał Gorczyński. Rezultat 1:1 oznaczał, że obie ekipy zgromadziły po 7 punktów, a lepszy bilans bramkowy gospodarzy z Działynia pozwolił im na świętowanie najwyższej lokaty w turnieju. 

Królem strzelców zawodów został Dawid Blonkowski z ekipy triumfatorów. Dodatkowo czołowe zespoły otrzymały puchary i dyplomy, wręczane przez Hannę Kwiatkowską-Kudrej, wiceprezes Stowarzyszenia Przyjaciół Wsi Działyń i Zespołu Szkół Szkoła Marzeń. Organizatorami sportowego przedsięwzięcia byli: Rafał Łęgowski i Leszek Warlikowski. 

(kl), fot. FB Orlik Działyń

WYNIKI

Iskra Dulsk    5:1    FC Macikowo
Orlik Działyń    0:8    Buchtownicy Działyń
Iskra Dulsk    3:1    Orlik Działyń
FC Macikowo    0:6    Buchtownicy
Iskra    1:1    Buchtownicy
FC Macikowo    2:3    Orlik

 

Końcowa klasyfikacja  


1. Buchtownicy Działyń
2. Iskra Dulsk 
3. Orlik Działyń
4. FC Macikowo
 

Triumf Buchtowników komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się