:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  14°C pochmurno

Udany tydzień Promienia

Piłka nożna, Udany tydzień Promienia - zdjęcie, fotografia

Po środowym zwycięstwie w derbowym starciu z Drwęcą, podopieczni Dariusza Rozwadowskiego zremisowali na wyjeździe z Gryfem Sicienko 2:2.

Konfrontację w Sicienku lepiej rozpoczęli gospodarze, którzy już w 5. minucie objęli prowadzenie po golu Arkadiusza Woźniaka. Drużyna LKS-u zachowała jednak niezbędny spokój, konsekwentnie realizowała taktyczne założenia i po kwadransie doprowadziła do wyrównania, kiedy to na listę strzelców wpisał się aktywny Patryk Glasa. Do przerwy rezultat nie zmienił się i zespoły opuszczały boisko przy stanie 1:1.

Drugą odsłonę Promień zainaugurował w najlepszym możliwym stylu. W 49. minucie miejscowego golkipera pokonał Piotr Walaszkowski. Niestety, goście z prowadzenia cieszyli się zaledwie 300 sekund, bowiem po tym okresie bramkę na 2:2 zdobył wyróżniający się Woźniak. Do ostatniego gwizdka arbitra obie ekipy stworzyły jeszcze kilka dobrych strzeleckich okazji, ale żadnej ze stron nie udało się przechylić szali zwycięstwa na swoją stronę i starcie na obiekcie przy ulicy Sportowej 2 w Sicienku zakończyło się podziałem punktów.

W 4. kolejce drużyna Rozwadowskiego w Kowalewie Pomorskim podejmie Pomorzanina Toruń (2 września, godzina 17.00).