:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  27°C bezchmurnie

Ujęli wandala

Kronika Kryminalna, Ujęli wandala - zdjęcie, fotografia

Golubsko-dobrzyńscy kryminalni już po dwóch dniach od zgłoszenia wyjaśnili sprawę uszkodzenia pojazdu zaparkowanego na jednym z osiedli w mieście. Podejrzanym okazał się 27-letni mieszkaniec Golubia-Dobrzynia.

W poniedziałek 11 czerwca policjanci zostali poinformowani przez mieszkańca Golubia-Dobrzynia o tym, że uszkodzony został jego samochód osobowy marki Fiat, zaparkowany na terenie parkingu niestrzeżonego w pobliżu miejsca zamieszkania. Straty powstałe w wyniku uszkodzenia samochodu właściciel wycenił na kwotę 4 tys. zł.

– Sprawą tą zajęli się kryminalni, których ustalenia po dwóch dniach doprowadziły na trop sprawcy uszkodzenia – tłumaczy asp. sztab. Małgorzata Lipińska z KPP Golub-Dobrzyń. – Okazał się nim 27-letni mieszkaniec miasta, który przyznał się do celowego uszkodzenia pojazdu. 

Mężczyzna usłyszał zarzut. Teraz za uszkodzenie samochodu grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.
 

(ToB),

fot. ilustracyjne, Kafziel [w:] English Wikipedia [CC BY-SA 3.0 (https://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0) or GFDL (http://www.gnu.org/copyleft/fdl.html)], z Wikimedia Commons

Ujęli wandala komentarze opinie

  • gość 2018-06-25 07:19:42

    co za pedały

Dodajesz jako: Zaloguj się