:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  27°C bezchmurnie

Uniwersytet Trzeciego Wieku podsumował rok

Oświata, Uniwersytet Trzeciego Wieku podsumował - zdjęcie, fotografia

W ubiegłym tygodniu słuchacze Uniwersytetu Trzeciego Wieku zakończyli rok akademicki. Ruszyła przerwa wakacyjna i ładowanie akumulatorów.

Golubsko-Dobrzyński UTW, funkcjonujący w ramach Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy, działa na terenie naszego miasta już jedenasty rok. Słuchacze spotykają się na wykładach prowadzonych przez wykładowców z Bydgoszczy oraz z Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. UTW to nie tylko wykłady, ale również sposób na ciekawe spędzenie czasu, a przy okazji poszerzenie swojej wiedzy na różne tematy. Słuchacze mogli poznać m.in. kulturę Chin czy rolę języka we współczesnym świecie. Nie brakowało wycieczek po Polsce i nie tylko. Uczestnicy spotykali się również na różnego rodzaju imprezach towarzyskich np. z okazji Dnia Kobiet lub przy grillu. Dzięki UTW grupa mieszkańców naszego miasta ( jest ich około 40) potrafiła się zintegrować i mile spędzać czas.

Na uroczystym zakończeniu roku, na które przybyły władze miasta w osobie burmistrza i jego zastępcy, po wysłuchaniu ostatniego już wykładu pt. „W Paryżu najlepsze kasztany..” (wygłoszonego przez mgr Jarosława Jagodzińskiego), rozdano dyplomy ukończenia kolejnego roku akademickiego. Inauguracja nowego etapu nauki rozpocznie się 26 września 2018 roku.
 

(Maw)
fot. nadesłane

Uniwersytet Trzeciego Wieku podsumował rok komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się