:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  13°C słabe opady deszczu

Wójt Piotr Wolski u prezydenta

Polityka, Wójt Piotr Wolski prezydenta - zdjęcie, fotografia

Piotr Wolski, wójt gminy Radomin, spotkał się w Pałacu Prezydenckim z Andrzejem Dudą. Wizyta miała związek z Dniem Samorządu Terytorialnego.

W przemówieniu prezydent podkreślił, że służba społeczeństwu to istota samorządu. Trzeba mieć powołanie do tej służby, ale i odwagę. Zwrócił również uwagę, że prawdziwym podmiotem służby  samorządowców są ich współobywatele, współmieszkańcy.

Podczas rozmowy z Andrzejem Dudą wójt Piotr Wolski przedstawił stan bezpieczeństwa na terenie gminy Radomin oraz podkreślił dobrą współpracę z Państwową Strażą Pożarną, Policją, wszystkimi instytucjami oraz jednostkami samorządu terytorialnego. Z kolei prezydent pogratulował wójtowi skutecznego pozyskiwania środków unijnych.

Następnie prezydent Andrzej Duda poprosił wójta o wpis do księgi pamiątkowej z okazji stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Piotr Wolski w trakcie pobytu w Pałacu Prezydenckim zamienił kilka zdań z profesorem Andrzejem Zybertowiczem, doradcą prezydenta, oraz z sekretarzami stanu – Krzysztofem Łapińskim i Andrzejem Derą.

oprac. (ToB)
fot. nadesłane


Wójt Piotr Wolski u prezydenta komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się