:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  27°C bezchmurnie

Wyjątkowy jubileusz

Aż 16 par z Golubia-Dobzynia odebrało 5 grudnia medale za długoletnie pożycie małżeńskie.

W chłodne wtorkowe popołudnie w restauracji Kaprys miało miejsce wydarzenie bez precedensu. – Po raz pierwszy nie gościmy Państwa w Urzędzie Miasta ponieważ jest Was oraz Waszych gości tak wielu, że nie pomieścilibyśmy się tam.To wspaniałe, że jesteście tu dziś tak licznie z nami. Nie przypominam sobie wcześniej takiej sytuacji – mówił burmistrz Golubia-Dobrzynia.

Głos zabrała także kierowniczka Urzędu Stanu Cywilnego, Katarzyna Kukielska: Szanowni małżonkowie, wasze 50-lecie wytrwałego i szczęśliwego wspólnego życia to symbol wierności i miłości rodzinnej. To dowód zrozumienia istoty związku małżeńskiego dwojga bliskich osób. Zgodność waszego pożycia małżeńskiego i trud pracy, który włożyliście dla dobra założonej przed półwiekiem rodziny doceniony został przez nasze państwo. Dowodem tego jest przyznanie państwu przez prezydenta RP medali za długoletnie pożycie małżeńskie.   

Więcej w kolejnym numerze CGD, 13 grudnia.

 

Tekst i Fot (LB)

Wyjątkowy jubileusz komentarze opinie

  • Ciech - niezalogowany 2017-12-08 23:09:27

    Kampania wyborcza kosztem podatnika już się zaczęła, a dzień bez zdjęcia burmistrza jest dniem straconym.

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na Golub-cgd.pl