:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  27°C bezchmurnie

Zatrzymali nietrzeźwych

Komunikaty i profilaktyka, Zatrzymali nietrzeźwych - zdjęcie, fotografia

W ubiegłym tygodniu golubsko-dobrzyńscy policjanci przeprowadzili kolejne działania pod nazwą „Trzeźwy kierujący”. Dzięki temu zatrzymali dwie nietrzeźwe osoby.

Akcja odbyła się we wtorek 5 czerwca. Policjanci ruchu drogowego, wyposażeni w przenośne urządzenia do badania stanu trzeźwości, już od wczesnych godzin porannych  objęli  swoje posterunki na drogach w sześciu miejscach powiatu. 

– Mundurowi przez cztery godziny skontrolowali 436 kierowców, w wyniku czego udaremnili dalszą jazdę dwóm nietrzeźwym kierującym mieszkańcom gminy Golub-Dobrzyń, dwukrotnie zatrzymali uprawnienia do kierowania pojazdami oraz zatrzymali jeden dowód rejestracyjny – wylicza asp. sztab. Małgorzata Lipińska z KPP w Golubiu-Dobrzyniu. 

Policjanci  informują, że podobne działania, mające na celu poprawę bezpieczeństwa na drogach powiatu golubsko-dobrzyńskiego, będą kontynuowane.
 

(ToB)
fot. ilustracyjne

Zatrzymali nietrzeźwych komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się