:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  -8°C pochmurno z przejaśnieniami

Zatrzymani z narkotykami

Kronika Kryminalna, Zatrzymani narkotykami - zdjęcie, fotografia

W czwartek 11 maja golubsko-dobrzyńscy policjanci zatrzymali dwie osoby, w związku z posiadaniem przez nie narkotyków. Ze względu na ilości zakazanych substancji jakie przy nich znaleziono, jednemu grozi 12 lat więzienia, a drugiemu 3.

Policjanci na podstawie wcześniejszych ustaleń, zatrzymali w Golubiu-Dobrzyniu 31-letniego mieszkańca gminy Lubicz, który miał przy sobie ponad 100 g amfetaminy. Policjanci przeszukali tez jego mieszkanie, gdzie znaleziono 700 g tej samej substancji oraz niewielką ilość marihuany.

Następnego dnia mężczyzna został przesłuchany, a materiał dowodowy trafił do prokuratury, gdzie mężczyzna usłyszał zarzuty. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków w celu ich sprzedaży grozi mu kara do 12 lat więzienia.

Również w czwartek 11 maja policjanci, którzy patrolowali miasto zwrócili uwagę na nerwowe zachowanie spacerującego mężczyzny, który na widok stróżów prawa przyspieszył kroku i odwracał głowę w przeciwnym kierunku. Postanowili poznać powód takiego zachowania przechodnia i wylegitymowali go. Okazało się, że 24-letni mieszkaniec Golubia-Dobrzynia ma przy sobie 3 zawiniątka foliowe z suszem roślinnym. Wstępne testy wykazały, że to 4,5 g marihuany. Mężczyzn noc spędził w policyjnym areszcie, a nastepnego dnia usłyszał zarzut posiadania narkotyków.
 

(red), fot. KPP Golub-Dobrzyń

Zatrzymani z narkotykami komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się